+420 545 220 150

O nás

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete nového praktického lékaře pro svoje dítě a hledáte někoho s bohatými zkušenostmi a schopností empatie vůči malým pacientům? MUDr. Ivana Jelínková je praktickou lékařkou pro děti a dorost s dlouholetou praxí, která jí přinesla důležité zkušenosti při komunikaci s dětmi a naučila ji bezchybné diagnostice, aniž by ji zbavila počátečního nadšení pro pediatrickou práci a lásky k dětem. Vašim ratolestem se tak v ordinaci MUDr. Jelínkové dostane nejen přesně zacílené, prověřené lékařské péče a pečlivé prevence, ale dočkají se také laskavého přístupu, kterého je dětem třeba, aby se rychle zbavily prvotního strachu z lékařských ošetření. V naší ordinaci zkrátka dbáme na to, aby se každé dítě cítilo dobře a mohlo svému lékaři důvěřovat.

Těžištěm a zároveň jednou z nejdůležitějších součástí lékařské péče vůbec je prevence – v naší lékařské ordinaci strávíme s preventivními prohlídkami možná největší množství času. Preventivní prohlídky mají zejména v prvních několika letech života dítěte poměrně přísně narýsovaný harmonogram, stanovený vyhláškou Ministerstva zdravotnictví. Především pokud máte malé děti, se tak s Vámi budeme vídat v poměrně krátkých intervalech, abychom dohlédli na jejich správný vývoj, aplikovali všechna potřebná povinná očkování a případně Vám poskytli výživová doporučení nebo jiné odborné rady podobného rázu. Už od začátku je pro nás přitom důležité s Vámi jako rodiči otevřeně komunikovat a zohledňovat všechny Vaše připomínky a postřehy, ke kterým jsou rodiče v jistém ohledu povolanější než zdravotnický personál. Moc dobře víme, jak každému rodiči na zdraví jeho dětí záleží, a proto se bedlivě snažíme nic nepodcenit ani při preventivní péči, ani v rámci péče léčebné.

Stejně jako MUDr. Jelínková, je i naše sestřička Dana Věžníková dlouholetou profesionálkou v oboru, která podstatným dílem přispívá ke kvalitě běhu ordinace a k její příjemné atmosféře. V každé situaci nám jde především o to pomoci dítěti s jeho neduhy v maximální míře a co nejefektivněji a zároveň nabídnout jistý nadstandard nejen v podobě vstřícného prostředí, ale také v podobě takových služeb, jakými jsou aplikace náušnic nebo různá nepovinná očkování, pokaždé prováděných ve vysoké kvalitě. Veškeré typy služeb jsme schopni provádět také v německém jazyce. Neustále nabíráme nové pacienty od narození až do věku devatenácti let. Vezměte do naší ordinace své dítě a nechte se přesvědčit o vysokém standardu našich lékařských služeb! Těšíme se na Vás.

Ordinační hodiny

Pondělí 7:30 – 11:30

Nemocní

12:00 – 14:30

Poradna

Úterý 13:00 – 16:30
Středa 7:30 – 10:00

Nemocní

10:00 – 12:30

Prevence

Čtvrtek 8:30 – 11:30

Prevence

12:00 – 14:30

Nemocní

Pátek 7:30 – 12:00

Nemocní

 

Smluvní pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)